Neden E-Ticaret?

Online satış yapabileceğiniz internet sitenizi Türkiye'nin hatta dünyanın en işlek caddelerinden biri olan Google caddesinde yeni bir şubeniz olarak görebilirsiniz.

Üstelik bu caddede kiralar düşündüğünüz kadar yüksek değil. Tüm maliyetler fiziki bir mağazanın çok altında. Elektirik su parası ödemezsiniz, otopark sorunu yoktur, onlarca personel çalıştırmanız gerekmez. Maliyetiniz neredeyse sıfıra yakındır.

Fakat bu e-ticaret yapmanızın asıl sebebi değildir. Kabaca bir hesap yapalım; mevcut mağazanızın şehrin en işlek caddelerinden birinde olduğunu düşünelim. Çalışma saatleriniz de 08:00 - 17:00 olsun. Cumartesi yarım gün, pazarları kapalı. Mağazanıza gelen kişi sayısı ortalama kaçtır?

İnternet siteniz böyle değildir. Haftanın 7 günü 24 saat açıktır, asla kapanmaz. Üstelik sadece bulunduğunuz şehirden değil, Türkiye'nin heryerinden, hergün milyonlarca müşteriniz gelir. Korkmayın hepsi ile tek tek ilgilenmeniz gerekmez, hiçbiri sizinle pazarlık etmez ya da veresiye istemez. İnternetten yapılan alışverişlerin %20 sinin gece yapıldığını göz önünde bulundurusak, kısaca siz uyurken bile para kazanmaya devam edersiniz.

Yeni bir şube açmanın zamanı gelmedi mi?

İnternetten satış yapmaya karar verenlerin başarı oranı maalesef çok düşüktür. Bunun en büyük sebebi ise iyi firmalarla çalışmamalarıdır. Filnet bu süreçte her zaman yanınızdadır. Sizi yansıtan kullanıcı dostu bir tasarım ve size özel hazırlanmış e-ticaret yazılımdan işe başlar. Satış stratejisi, lojistik çözümleri, ödeme yöntemleri gibi önemli konularda sizi yönlendirir. Ve diğer ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılar. ​

Unutmayın eğer siz başaramazsanız, bizde başarısız olmuş oluruz.​

Öne Çıkan E Ticaret Projelerimiz