Web Tasarım

İşletmenizin kurumsal internet sitesi, e ticaret sitesi ve diğer dijital medya ihtiyaçları için; kendi ürettiğimiz konsept tasarımlar, içerik yönetim yazılımları, bulut sunucularımız ve destek ekibimiz ile çözümler üretiyoruz.

Web Sitesi

Mobil cihazlar ile uyumlu, arama motorlarında üst sıralarda gösterilen, işletmenize yeni müşteriler kazandıracak bir internet sitesi yaptırın.

Detaylı Bilgi

E Ticaret

E-ticaret doğru yazılım ile başarıya ulaşır. Filnet e-ticaret sistemi, işinize özel modüler yapısı ve benzersiz özellikleriyle aradığınız altyapı çözümüdür.

Detaylı Bilgi

Web Hosting

Sadece kurumsal müşterilerimize %99.9 uptime garantisiyle, kendi bulut sunucumuzla kesintisiz web hosting hizmeti sağlıyoruz.

Detaylı Bilgi

Yazılım

Masaüstü, mobil ve web yazılım ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. İnternet Projeleri, ERP, Ticari ve Sektörel Yazılım ürünleri ile işletmelerin ihtiyaçlarına uygun en iyi çözüm ve hizmetleri üretiyoruz.

Hazır Paketler

Farklı sektörlerler için hazırlanmış tasarımlardan birini seçerek internet sitenizi saatler içerisinde faaliyete geçirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Mobil Uygulama

İşletmeniz için yeni bir mobil uygulama projesi geliştirmek ve ya mevcut projenizi bir mobil uygulama ile desteklemek ister misiniz?

Detaylı Bilgi

Özel Yazılım

CRM, ERP, E-Ticaret veya hiç bir kalıba oturmayan bir projeniz, fikriniz var ise, size özel yazılım ve çözümler üretebilir, yazılımlar geliştirebiliriz.

Detaylı Bilgi

Grafik Tasarım

Grafik tasarım hizmeti kapsamında oluşum sürecinde olan ya da yeniden markalaşma sürecine giren işletmeniz için kurumsal ruhunuza uygun, benzersiz logo ve kurumsal kimlik tasarımı çalışmaları üretiyoruz.

Logo Tasarımı

Üçten fazla renk kullanmayın ve Gereksiz her şeyi atın. Ya da hepsini unutun ve profesyonel logo tasarımınız için bizimle hemen iletişime geçiniz.

Detaylı Bilgi

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Profesyonel grafik tasarım ekibimizle markanıza özel bir logoya ve kurumsal kimliğe sahip olun. Markalaşma sürecinize profesyonel bir adım atın.

Detaylı Bilgi

Arayüz & Banner Tasarımı

Web sitesi arayüzü, kurumsal arayüz, internet siteniz ve sosyal medya hesaplarınız için işletmenize özel banner tasarımları hazırlıyoruz.

Detaylı Bilgi

Sosyal Medya

İşletmenizin marka değerini arttıracak ve yüksek etkileşimle size yeni müşteriler kazandıracak stratejiler ve görsel içerikler hazırlıyoruz. Bu içerikleri hedef kitle çalışmalarıyla sosyal medya hesaplarınız üzerinden periyodik olarak paylaşıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Marka bilinirliğinizi arttırmak ve belirlenmiş hedef kitleler ile etkileşim sağlamak için Facebook, Instagram ve Twitter' hesaplarınızı yönetiyoruz.

Detaylı Bilgi

Sosyal Medya Grafikleri

Sizin yönettiğiniz sosyal medya hesaplarınız için farklı ölçülerde profil, kapak ve paylaşım grafikleriniz için konsept tasarımlar hazırlıyoruz.

Detaylı Bilgi

Banner Tasarımı

Sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız için, firmanıza özel konsept tasarımlarla banner paketleri hazırlıyoruz.

Detaylı Bilgi

Öne Çıkan Web Tasarım Projelerimiz