Size özel akıllı telefon uygulamaları geliştiriyoruz..

Şirketler için web sitelerinin önemini hepimiz biliyoruz. Son yıllarda artan e-ticaret verileri, internetin hemen hemen her evde olması ile şirketler için web siteleri adeta bir sanal pazar haline gelmiş, çoğu firmanın sadece web sitelerinden gelen müşteriler farklı kanallarla ulaşan müşteri sayısını geçmiş durumdadır.

Ancak her geçen gün artan mobil kullanım oranları ile birlikte rakiplerinden geri kalmamak isteyen firmalar için mobil platforma yönelmek artık kaçınılmaz bir hal almıştır.

Kullanıcılar günümüzde kendileri için en kolayı seçmekte, bir bilgi almak için 3-4 farklı işlem yapmaktansa en kısa yolu tercih etmektedir. İstatistiklere göre kullanıcılar, mobil web sitesi olan şirketleri mobil uyumlu olmayan web sitelerine göre daha çok ziyaret etmekte, mobil uygulaması olan şirketlerle ise daha çok etkileşim halinde kalmaktadır. Mobil uygulama sayesinde firmalar, uygulamasını indiren kullanıcılara anlık bildirimler (reklam, duyuru vs.) gönderebilmekte, içeriğini sürekli güncel tutarak kullanıcılara anlık bilgi sunabilmektedir. Bu sayede normalde çok fazla bütçe gerektirecek bir pazarlama methodunu, harcamayı minimal düzeyde tutarak, sadece tek seferlik bir harcama sayesinde mobil uygulama sahibi olarak uygulamaktadırlar.

​Kurumsal mobil uygulama çözümlerimiz ile sadece sizin firmanız için özel çözümler üretiyor, ister şirket içi organizasyonun sağlanarak verim arttırılması isterse de potansiyel müşteriler için pazarlama methodu olarak kullanılmasını sağlıyoruz. Android platformunda uygulamalar tasarlayıp geliştiriyor, firmaların hem prestij hem de kullanıcıyla etkileşim bakımından rakiplerinden 3 adım önde olmasını sağlıyoruz. Şirketinizle ilgili çözüm önerileri, aklınızdaki fikirler veya detaylar ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Öne Çıkan Projelerimiz